Vizuální identita

Design a nakódování webu

Tiskové i online materiály

Existující logo jsme rozvedli do celistvého grafického jazyka

Klient za námi přišel s existujícím logem, ze kterého potřeboval vytvořit kompletní vizuální identitu. Samotné logo znázorňuje budovu/halu a barevnost odkazuje na zaměření firmy na udržitelnost.

Z těchto základů jsme tedy vyšli i pro identitu a navrhli výrazně barevný zeleno-žlutý vizuál, který využívá pruhů jako základního grafického prvku. Tyto pruhy lze podle potřeby prodlužovat a také integrovat přímo do loga. Jako doplněk používáme šikmé plochy a předěly, které návrhům dodávají na dynamičnosti.

Marketingové materiály v jednotném stylu

Nově vytvořenou identitu jsme následně rozpracovali do podoby konkrétních výstupů. Všechny vytvořené materiály sází na jednoduchý, čistý design, který kombinuje barevné a bílé plochy s tenkými řezy písma, aby podpořil vnímání EGLS, jako moderní a ekologické společnosti, která se poměrně výrazně odlišuje od ostatních firem v oboru.

Moderní a flexibilní web postavený na WordPressu

Při tvorbě webu pro nás bylo podstatné, aby si klient mohl spravovat stránky sám a například vkládat články a tiskové zprávy. Zároveň jsme ale chtěli mít naprostou kontrolu nad designem webu a nespoléhat se jen na předpřipravené šablony. Proto padla volba na WordPress, který oba tyto požadavky splňuje na výbornou a je ohromně flexibilní i s ohledem na případné budoucí rozšiřování webu.

Součástí bylo i zaškolení zaměstnanců EGLS, aby web dokázali jednoduše používat a strávili jeho administraci co nejméně času.

Firemní portréty pro profesionální prezentaci

V rámci úvodního „balíčku“ jsme pro českou část EGLS nafotili i firemní portréty. Nechtěli jsme nic přehnaně strojeného a vyhnuli jsme se i přílišným retuším, abychom zachovali důraz na přirozenost, který je jedním z hlavních atributů EGLS.

Online grafický manuál. A všechny podklady na jednom místě

Protože bude potřeba, aby ke grafickým materiálům mělo přístup velké množství lidí, stejně jako například novináři, zvolili jsme místo klasického manuálu online řešení od BrandCloud. To nám umožňuje mít všechny podklady na jednom místě, jednoduše je sdílet v rámci firmy i externě a zároveň bez problému manuál průběžně aktualizovat a doplňovat nové materiály.