Profesionální produktová videa

Materiály pro tisk a sociální sítě

Název a logo nového produktu

Nová značka a refresh grafiky

Na začátku naší spolupráce jsme vzali existující grafiku a materiály, sjednotili je a oblékli je do modernějšího střihu.

Zároveň jsme potřebovali vytvořit název a logo a pro nově vznikající produkt, který v 24 VISION vyvinuli. Z několika variant vzešel, po mnoha uživatelských testech a ověření ochranné známky, vítězně název ANNIE. Jako logo jsme pro zachování kontinuity s hlavním brandem zvolili část loga 24 VISION, která má tvar srpku měsíce. Stejné logo pak půjde použít i v budoucnu pro další produkty.

Produktová videa

Hlavní focus naší spolupráce s 24 VISION spočívá ve vytváření produktových videí, která ukazují a přehledně vysvětlují fungování jejich automatizovaného systému pro kontrolu kvality. Videa často natáčíme přímo ve výrobě a záběry doplňujeme o animované titulky a grafiku, aby byly pro diváka co nejlépe pochopitelné.

Grafika na sociální sítě

Pro komunikaci na sociálních sítích jsme vyrobili jednoduché šablony na texty a fotografie, které nám pomáhají „obrandovat“ jednoznačně odlišit posty 24 VISION od ostatních.

Produktové listy

Pro jednodušší komunikaci s potenciálními klienty jsme pro 24 VISION vyvtvořili i několik produktových listů, které se zaměřují na kontrolu vad jednotlivých dílů v automobilovém průmyslu.